Mobilná aplikácia

Vážení občania, chceme Vás informovať o novej mobilnej aplikácií. V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie, ktoré obec ponúka. O najnovšom a aktuálnom dianí Vás budú informovať upozornenia, ktoré sú súčasťou mobilnej aplikácie. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť  priamo z Google Play, z App store alebo cez webstránku obce.

odvoz vyzbieraných vecí

Fotogaléria

Kačacie hody a 19. ročník SFSFS, 10.9.2022 Letecké snímky Uvítanie detí v novembri 2021 Lampiónový sprievod 2021 Naši prváci v šk. roku 2021/2022 Uvítanie detí do života 2021 Fotogaléria 2020 Fašiangy2019 Čerešňové slávnosti 2019 Privítanie detí do života 2019 Deň matiek 2016

Otvorili sme online podateľňu tlačív

Vážení občania, pripravili sme pre Vás modul Podateľňa tlačív. Tieto tlačivá si môžete stiahnuť, vyplniť elektronicky a odoslať obci cez formulár na webstránke. Ako to funguje? Funguje to jednoducho. Na stránke si vyhľadáte tlačivo, ktoré potrebujete a stiahnete si ho. Tlačivo je možné vyplniť priamo v počítači bez toho, aby ste ho museli vytlačiť. Ak… Čítať viac

Vývoz plastov december 2021

Vývoz plastov bude v pondelok 13. decembra, vrecia s odpadom Vám spoločnosť Marius Pedersen odoberie priamo z pred domu.

Oznam k autobusovej linke Trenčín- Piešťany

Dopravné spojenie Piešťany- Trenčín  a Trenčín – Piešťany (všetky spoje) v súčasnosti od pondelka 29.11.2021 nepremáva pre technické problémy dopravcu Arriva Trnava.

Aktuality

Virtuálny cintorín

Virtuálny cintorín si môžete pozrieť už aj na stránke obce. Bližšie info v článku nižšie.

Kominár- čistenie komínov

Kominár príde do našej obce v sobotu 1. októbra 2022. Záujemci o vyčistenie komína sa môžu prihlásiť osobne alebo telefonicky na ocú do piatku 30. septembra. V deň kontroly nekúriť!

Očkovanie psov

MVDr. Krišlo Jakub VETERINA PELIKÁN Trenčianska Turná oznamuje občanom, že očkovanie psov bude v sobotu 1.októbra 2022 od 8, 00 hod. pri KD Žiadame majiteľov psov, aby si so sebou k vakcinácií zobrali okrem očkovacieho preukazu aj svoj preukaz totožnosti. Cena očkovania proti besnote je 10 eur.

MUDr. Mikušová dovolenka

MUDr. Mikušová oznamuje pacientom, že  v dňoch 9. -16. 9. 2022 nebude ordinovať. Súrne prípady zastupuje: 9.-13.9. Dr. Trebatická v Trenčianskej Turnej 14.- 16.9. Dr. Lacková v Soblahove

Všetky aktualityVšetky udalostiVšetky vývesky

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Krivosúd-Bodovka a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Krivosúd-Bodovka Google Play Krivosúd-Bodovka App Store
Viac o aplikácii

SMS Rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Milý občan, dnes prebieha zber komunálneho odpadu.
Odoslané 26. septembra 2022 07:00

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.