Preskočiť na obsah

Na kolesách proti rakovine- 20. ročník

Zverejnené 3.8.2022.

Kategória

Prijmite prosím srdečné pozvanie dňa 14.8.2022 do Trenčianskych Stankoviec na charitatívnu akciu „ NA KOLESÁCH PROTI RAKOVINE“, ktorú organizujeme – náš Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a.v. na Slovensku Trenčianske Stankovce, nadácia Výskum rakoviny , Úrad ekumenickej pastoračnej služby Ministerstva vnútra SR v spolupráci s obcami Trenčianske Stankovce- Selec a občianskym združením Radosť pre život.

  O 10.00 hod budú v areáli kostola  služby Božie v prírode s témou „Spoločne v kruhu rodiny pri duchovných témach“, na ktorých vystúpi aj Hudba MV SR.

HLAVNÝ PROGRAM JE PRIPRAVENÝ NA POPOLUDNIE OD 13.30hod, kde je pripravený bohatý kultúrny program  – koncert Hudby Ministerstva vnútra SR, ktorá bude hrať známe melódie a bude doprevádzať nášho rodáka Martina KLINČÚCHA, ktorý bude spievať piesne z muzikálu Jozef a jeho zázračný farebný plášť, v ktorom v Divadle Andreja Bagara v Nitre aj účinkuje. So svojou exhibíciou vystúpi majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš.

Okolo 15:00h je plánovaná jazda zo Stankoviec do Selca, kto si netrúfne, je pripravený malý okruh v Malých Stankovciach, kde sú vítaní účastníci nielen na bicykloch, ale na čomkoľvek, čo má kolesá. Vyhodnocovať sa bude aj najoriginálnejší „dopravný“ prostriedok.

Občerstvenie je zabezpečené.

Srdečne vás všetkých pozývame.