Na kolesách proti rakovine- 20. ročník

Kategória

Prijmite prosím srdečné pozvanie dňa 14.8.2022 do Trenčianskych Stankoviec na charitatívnu akciu „ NA KOLESÁCH PROTI RAKOVINE“, ktorú organizujeme – náš Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a.v. na Slovensku Trenčianske Stankovce, nadácia Výskum rakoviny , Úrad ekumenickej pastoračnej služby Ministerstva vnútra SR v spolupráci s obcami Trenčianske Stankovce- Selec a občianskym združením Radosť pre život.

  O 10.00 hod budú v areáli kostola  služby Božie v prírode s témou „Spoločne v kruhu rodiny pri duchovných témach“, na ktorých vystúpi aj Hudba MV SR.

HLAVNÝ PROGRAM JE PRIPRAVENÝ NA POPOLUDNIE OD 13.30hod, kde je pripravený bohatý kultúrny program  – koncert Hudby Ministerstva vnútra SR, ktorá bude hrať známe melódie a bude doprevádzať nášho rodáka Martina KLINČÚCHA, ktorý bude spievať piesne z muzikálu Jozef a jeho zázračný farebný plášť, v ktorom v Divadle Andreja Bagara v Nitre aj účinkuje. So svojou exhibíciou vystúpi majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš.

Okolo 15:00h je plánovaná jazda zo Stankoviec do Selca, kto si netrúfne, je pripravený malý okruh v Malých Stankovciach, kde sú vítaní účastníci nielen na bicykloch, ale na čomkoľvek, čo má kolesá. Vyhodnocovať sa bude aj najoriginálnejší „dopravný“ prostriedok.

Občerstvenie je zabezpečené.

Srdečne vás všetkých pozývame.

Zverejnené 3. augusta 2022.
Bez úpravy .